Чоловіча сумка-планшетка Polo ,чорна
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 974
627 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча барсетка «Polo»
М'яка на дотик, вмістить невеликий планшет або документи формату А5. Закривається з відкидним клапаном магніт і блискавку під ним. З лицьового боку під відкидним верхом є відділ по довжині барсетки. Всередині є два основних відділи, в одному відділі два маленьких кишені, в іншому кишеню на блискавці, і між ними один окремий відділ на блискавці для телефону, паспорта або інших важливих речей. На тильній стороні кишеня на блискавці. Додається знімних, регульований ремінь через плече. Фурнітура кольору срібла.
Довжина 20 см
Висота 23 см
Товщина 4 см
Вага 400 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 627 ₴









