Валізу і Сумка 2в1 louis vuitton Об'єм 60 літрів
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 972
1 710 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза + Сумка 2в1
Шукаєте крутий Чемодан і Сумку 2в1 ?
Зручно, сучасно і стильно.
У Вас 2 ручних поклажі?
Хороші новини, розмір обох товарів підходить що б взяти їх з собою на борт Літаків. А найголовніше що, валізу можна скласти і покласти в Шафу, забути про нього до наступної поїздки.
Головне про товар
![]() |
Дана модель виконана з щільного Еко шкіри, Гумові колеса |
![]() |
Розмір: Валізи 54×20×38см. Сумки 42*20* 28 см |
![]() |
Сумарний обсяг у літрах 60 Літрів |
![]() |
Висота ручки 50 см, Ремінь для Сумки |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Виконана в красивому стилі, фурнітура — срібна. |
![]() |
Виробник використовує дорогі комплектуючі |
![]() |
Трансформер можна скласти і покласти в шафу. |
![]() |
Безліч кишень і відділень |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sky travel |
| Замок | Немає |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Комплект валіз |
| Довжина плечового ременя | 1200 |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | True |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-коробка |
| Форма | Кругла |
| Розміри | |
| Висота | 54 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 60 л |
| Ширина | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1-2 |
| Кількість відділень на блискавці | 3-4 |
| Колір | як на фото |
- Ціна: 1 710 ₴

















