Шкіряний Чоловічий Портмоне на кнопці. Verity
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 968
1 140 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче шкіряне портмоне Verity
Подарунок чоловікові? Звичайно ж шкіряний гаманець! Ми пропонуємо вам звернути увагу на шкіряні гаманці Verity. Один з важливих чоловічих аксесуарів це Чоловічий гаманець
Що необхідно знати?
![]() |
Відмінний дизайн. Закривається на кнопку |
![]() |
Щільна натуральна шкіра, вмістить все необхідне! |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 10,5×3×14 див. |
![]() |
Товар в коробці. Класичний стиль |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані. |
![]() |
8 відділень для карток, монетниця на кнопці |
![]() |
3 відділення під гроші, з яких 1 на блискавці. |
![]() |
Відділення для ряду документів: Паспорт, Права, Формат А5 |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання чоловічого шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verity |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 105 мм |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 140 мм |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8-9 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 140 ₴

















