Шкіряний м'який жіночий гаманець на кнопці,Чорний
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 966
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий шкіряний гаманець
Шкіряний гаманець. Ми пропонуємо Вам звернути увагу на гаманець з натуральної шкіри. Яскравий сучасний аксесуар для сучасної дівчини.
Що необхідно знати?
![]() |
Зручний дизайн,закривається на кнопку |
![]() |
Щільна натуральна шкіра, вмістить все необхідне |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 19×3×9 див. |
![]() |
Товар у коробці |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані |
![]() |
Фурнітура кольору срібла |
![]() |
4 відділення під гроші, 1 відділ для дрібниці,4 для кред. карт |
![]() |
Підійде для будь-якої вікової категорії |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 250 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Довжина | 190 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Тиснена |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 513 ₴

















