Чоловічий шкіряний гаманець на кнопці для нагрудної кишені Чорний
- Немає в наявності
- Код: 964
969 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Шкіряний чоловічий гаманець Beidierke - Вашій увазі представлений стильний і функціональний варіант Портмоне для повсякденного використання. Чоловічий гаманець для грошей на кнопці вмістить все необхідне для зайнятого чоловіка, якому потрібно щоб картки, документи і купюри були завжди при собі. Виконаний з якісної натуральної шкіри,що забезпечить практичність і тривалу експлуатацію. Закривається на кнопку. Всередині має 10 відділів під кредитні картки або документи, 2 відділи для купюр, 2 відділу на блискавці, відділення під документи або картки, 1 відділ на кнопці для дрібниці і 3 фото вікна. Фурнітура кольору срібла. Таке портмоне не займає багато місця, і в той же час місткий і зручний. У комплект йде коробка.
Довжина в закритому вигляді 10.5 см
Довжина у відкритому вигляді 19 см
Висота 14.5 см
Товщина 3.5 см
Вага 200 грам
Товар у роздрібній упаковці.
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beidierke |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Бичок |
| Вид шкіри за способом обробки | Шліфована |
| Довжина | 105 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Товщина | 35 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | Кнопка |
- Ціна: 969 ₴









