Шкіряний чоловічий картхолдер на кнопці, гладкий на дотик. Buono, Нідерланди
- Немає в наявності
- Код: 963
1 083 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Чоловічий шкіряний гаманець-картхолдер - незамінна річ для чоловіка. Вашій увазі представлений практичний варіант гаманця-картхолдер 2в1 для повсякденного використання. Чоловічий гаманець Buono Портмоне для грошей - не тільки зручно і практично, але й стильно. Виконаний з якісної натуральної шкіри, що забезпечить практичність і тривалу експлуатацію. Всередині має 4 відділи під кредитні картки або документи, 1 відділу для купюри (у сложаном вигляді) Сам картхолдер на 5 карт. Висувається за допомогою засувки внизу сам зроблений з Алюмінієвого сплаву. Дуже компактне і практичне шкіряне портмоне для Вас або ж подарунок близькій людині.
Довжина в закритому вигляді 8 см
Довжина у відкритому вигляді 16 см
Ширина 10 см
Товщина 1 см
Вага 50 грам
Товар у роздрібній коробці.
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buono |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 50 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 80 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри за способом обробки | М' яка |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для документів | 4-5 |
| Кількість відділень для монет | Немає |
| Кількість прозорих відділень | 0 |
| Розташування монетниці | Ні. |
- Ціна: 1 083 ₴








