Сіра жіноча сумка натуральна шкіра Galanty
- Немає в наявності
- Код: 943
1 653 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка з натуральної щільної шкіри Galanty .
Міцна підійде для повсякденного носіння. Відмінно тримає форму в порожньому вигляді.
- Сумку можна використовувати як клатч, знявши всі ремені.
- Дана модель закривається відкидним нахлестом.
- Всередині один основний відділ переділений на 2 частини перегородка закривається на блискавку. На задній стороні сумки розташована кишеня на блискавці.
- В комплекті 2 ременя. Ланцюг з плетінням, Знімний ремінь.
- Фурнітура кольору срібла.
Довжина 28 см
Висота 19 см,
Товщина: 11 см
Довжина ланцюга 60 см
Довжина ременя 120 см
Більше шкіряних сумок у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 2 основних |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 1 653 ₴









