Жіноча ділова Чорна сумка з щільної шкіри
- Немає в наявності
- Код: 953
1 881 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка
Виконана з натуральної, щільної шкіри. Має місткі розміри. Висока зносостійкість,приємна на дотик, всі шви рівне прошиті, є підкладка і не має неприємного запаху. Зручно носити на вигині ліктя з допомогою ручок, або на плече/через плече з допомогою ремінця.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розмір сумки Д 32,26,Ш 13.5 см |
![]() |
Закривається на блискавку |
![]() |
Одне велике відділення переделено на 2 частини, і додаткові кишені |
![]() |
Відмінний класичний дизайн |
Особливості даної сумочки
![]() |
Якісна фурнітура, виконана в сріблястому кольорі. |
![]() |
Ремінь макс. довжина 120 см, ручки 19 см |
![]() |
Її можна носити в руці, на згині ліктя або плечі. |
![]() |
На тильній стороні кишеня на блискавку |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Хочете щодня ходити з цією чудовою сумкою? Замовляйте дану модель прямо зараз на сайті нашого інтернет-магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 135 мм |
- Ціна: 1 881 ₴

















