Жіночий невеликий лаковий Коричневий шкіряний гаманець Cardinal
- Немає в наявності
- Код: 951
798 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лаковий гаманець жіночий зі шкіри Cardinal
Жіночий невеликий, місткий лаковий гаманець Cardinal з натуральної шкіри гарний і вишуканий. Оригінальний дизайн виконаний з якісної натуральної шкіри. Закривається на кнопку. Фурнітура кольору золота.
Що необхідно знати?
![]() |
Вишуканий дизайн, висока зносостійкість . |
![]() |
Має велику кількість відділень, вмістить все необхідне. |
![]() |
Розмір моделі (Д×В×Ш)— 9*12*3 див. |
![]() |
Товар в коробці. Відомий бренд. |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані. |
![]() |
Фурнітура кольору золота. |
![]() |
2 відділи для купюр, 13 для кред.карт ,3 фото вікна,1 для дріб'язку. |
![]() |
Невеликий розмір зручно розташувати в будь-якій жіночій сумці. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
Є питання? Задавай
жми

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 13 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 90 мм |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, логотип |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Кількість відділень для монет | 1-2 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 798 ₴

















