Середня шкіряна сумка Galanty кольору Попелу троянди
- Немає в наявності
- Код: 949
1 881 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка середня
Класична середня шкіряна сумка вмістить в себе не тільки все необхідне але і ділові жіночі приналежності. В комплекті є регульований ремінь і дві ручки, таким чином можна носити в руці, на згині ліктя і на плече/через плече. Фурнітура кольору срібла. Металеві аксесуари. Відмінно підійде для походу по магазинах, для прогулянок по місту і особливо зручно для походу на роботу. Класичний стиль сумочки буде поєднуватися з будь-яким одягом.
Характеристики:
- Виконана з натуральної щільною італійської шкіри;
- Відмінно тримає форму в порожньому вигляді;
- Всередині одне велике основне відділення, 1 кишеня на блискавці і 3 невеликих кишені для телефону або ключів;
- На задній стороні кишеню на блискавці;
- 4 металевих ніжки;
- В комплекті є регульований ремінь і дві ручки.
Матеріал: Натуральна шкіра (Італія)
Виробництво: Тайвань
Фурнітура: колір срібла
Розміри:
Ремінь 105 см
Висота 28 см
Довжина 31 см
Ширина 13 см
Вага 800 г
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 1050 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 130 мм |
| Виробник | Galanty |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
| Колір | Попелу-Троянди |
- Ціна: 1 881 ₴









