Срібний шкіряний перламутровий,рифлений гаманець Cardinal
- Немає в наявності
- Код: 904
1 140 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий класичний гаманець Cardinal зі шкіри
Жіночий місткий гаманець Cardinal з натуральної шкіри гарний і вишуканий. Такий незрівнянний, видатний гаманець виконаний з якісної натуральної шкіри, всі шви рівні і якісна фурнітура.
Що необхідно знати?
![]() |
Вишуканий дизайн, висока зносостійкість |
![]() |
Має велику кількість відділень, вмістить все необхідне |
![]() |
Размер модели (Д×В×Ш) — 18.5*9*3 см. |
![]() |
Товар в коробке. Известный бренд |
Дополнительная информация
![]() |
Производство сосредоточено в Тайване. |
![]() |
Закрывается на магнит,фурнитура цвета золота |
![]() |
12 отделов для карт, 3 фото окна, 6 отделений для купюр, 1 из них молнии |
![]() |
На задней стороне дополнительный отдел |
Как оформить заказ?
Оставить заявку на сайте или обратиться по телефону
Сообщить менеджеру компании все детали заказа
Оплатить покупку наиболее удобным для вас способом
Получить заказ у курьера или в отделении службы доставки
Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 300 г |
| Довжина | 185 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, логотип |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Стан | Нове |
| Тип | гаманець-клатч |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 1 140 ₴

















