Сумка жіноча Сіра з натуральної шкіри формату А4
- Немає в наявності
- Код: 940
2 109 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча шкіряна сумка Сіра
Жіноча містка шкіряна сумка великого розміру. Виконана з натуральної італійської шкіри. Відмінно тримає форму в порожньому вигляді, рядки рівні, тверде дно. Класична велика шкіряна сумка вмістить в себе не тільки все необхідне але і ділові жіночі приналежності. В комплекті є регульований ремінь і дві ручки. Таким чином можна носити в руці, на згині ліктя і на плече/через плече. Фурнітура кольору срібла. Металеві аксесуари. Класичний стиль сумочки буде поєднуватися з будь-яким одягом.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розмір сумки Д 37,28,Ш 13 см |
![]() |
Закривається на блискавку |
![]() |
Всередині 1 основний відділ переділено на 2 частини, кишені на блискавці і доп кишені |
![]() |
Відмінний класичний дизайн |
Особливості даної сумочки
![]() |
Якісна фурнітура, виконана в сріблястому кольорі. |
![]() |
Ремінь макс. довжина 130 см, ручки 16 см |
![]() |
Її можна носити в руці, на згині ліктя або плечі. |
![]() |
Натуральна шкіра |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Хочете щодня ходити з цією чудовою сумкою? Замовляйте дану модель прямо зараз у нашому інтернет-магазині!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 160 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 2 109 ₴

















