Велика шкіряна сумка жіноча Galanty 37х27х13 см Бежевый
- Немає в наявності
- Код: 939
1 995 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча шкіряна сумка
Жіноча сумка з натуральної шкіри. Виконана із щільної, зносостійкої шкіри. Саме такий аксесуар повинен бути у кожної дівчини в гардеробі. Містка, витончена сумка стане незамінною у Вашому житті. Закривається на блискавку. Усередині сумки досить багато місця для розташування жіночих приналежності. Ми маємо основне відділення з перегородкою на блискавці, 1 потайна кишеня на блискавці і 2 кишеньки. На передній і задній частині сумки додаткові відділення на блискавці. Для кращого збереження сумки розташовані на дні 4 металеві ніжки. Аксесуар можна носити на вигині ліктя або за допомогою ремінця.
Характеристики:
- Виконана з натуральної щільною італійської шкіри;
- Відмінно тримає форму в порожньому вигляді;
- Всередині одне велике основне відділення, 2 кишені на блискавці і 2 невеликих кишені для телефону або ключів;
- На задній стороні кишеню на блискавці;
- 4 металевих ніжки;
- В комплекті є регульований ремінь і дві ручки.
Матеріал: Натуральна шкіра (Італія)
Виробництво: Тайвань
Фурнітура: колір срібла
Розміри:
Ремінь 120 см
Ручки 12 см
Висота 27 см
Довжина 37 см по центру
Ширина 13 см
Вага 800 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gala |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 995 ₴









