Жіноча маленька сумка з комбінованої шкіри Бірюзова
- Немає в наявності
- Код: 933
1 140 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка з комбінованої шкіри
Маленька сумка. Виконана з комбінованої шкіри, спереду натуральна шкіра з лазера, ззаду щільна шкіра PU. Дана модель універсальна, її можна носити як на плечі, так і катч. Вона закривається на блискавку. Всередині 2 відділу переділ перегородкою, 2 на блискавці, і доп відділ. Зовнішній і задній кишеню на блискавці.
![]() |
Ця сумка виконана з комбінованої шкіри |
![]() |
Розміри даної моделі 23х17х7 |
![]() |
Маленькі штучки завжди з собою! |
![]() |
Можна носити як клатч або через плече |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі, фурнітура — срібна. |
![]() |
Виробник використовує якісний матеріал |
![]() |
Ремінь 115 см |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Бірюзовий |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 1 140 ₴

















