Шкіряна сумка кольору срібла 2в1 Клатч-Сумка
- Немає в наявності
- Код: 932
1 710 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка-клатч
Сумка клатч з натуральної шкіри - це витончений, стильний вибір дівчини яка хоче виглядати ніжно і кокетливо. Невелика,красива і ефектна жіноча сумочка. Можна використовувати плечовий ремінь а так само без нього. Виконана з натуральної шкіри. Дана модель буде відмінно поєднуватися з вечірньою та діловим стилем. В сумочку зручно розмістити повсякденні дрібниці, такі як телефон, гаманець, паспорт, гребінець або інші приналежності. Закривається на блискавку Дана модель оригінальна і різноманітна.
Особливості дизайну:
- Матеріал: Натуральна шкіра
- Всередині має 3 основних відділи і кілька додаткових кишені;
- На тильній стороні кишеня на блискавці для кращого зберігання речей від крадіжок;
- В комплекті 2 ременя;
- Фурнітура кольору срібла
Розміри:
Висота 20 см
Довжина 30 см
Ширина дна 7 см
Довжина ремінця цепка 70 см
Довжина ременя 125 см
Інші сумки з шкіри Lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | рифлена |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Колір | Срібляста |
- Ціна: 1 710 ₴









